Hindrek Ojamaa võitis Purjet (0)

Hindrek Ojamaa. Foto: Kasper Elissaar

Soome kõrgliiga väljakul kohtusid KuPS-i ründaja Ats Purje ja VPS-i äärekaitsja Hindrek Ojamaa. 2:1 võidu teenis VPS, kõik väravad löödi esimesel poolajal.

Avapoolaja lõpus kollase kaardi saanud Ojamaa vahetati välja 58. minutil, Purje kutsuti platsilt ära neli minutit hiljem. VPS-i puurivaht Marko Meerits vaatas tervet kohtumist pingilt.

Artjom Dmitrijevi ja Henri Anieri koduklubi Lahti alistas Mariehamni 2:0, väravad löödi 84. ja 90+4. minutil. Dmitrijev tegi täismängu ja sai teisel poolajal kollase kaardi, Anier sekkus vahetusest 74. minutil.

Marek Kaljumäe ja Maksim Lipin kuulusid Kemi põhikoosseisu 0:2 kaotusmängus Tampere Ilvese vastu. Lipin vahetati välja 65. minutil, kui mõlemad väravad olid löödud, Kaljumäe jäi väljakule lõpuni.

Liigatabelis paikneb VPS (33 punktiga) neljandal, Lahti (32) viiendal, KuPS (29) kuuendal ja Kemi (12) viimasel, kaheteistkümnendal kohal.