Henry astus perekondlikel põhjustel MLS-i klubi eesotsast tagasi ja naaseb Londonisse (0)

Foto: Scanpix / Jean-Yves Ahern / USA TODAY

MLS-i klubi CF Montreal andis täna teada, et legendaarne Thierry Henry otsustas meeskonna juhendamisest perekondlikel põhjustel loobuda.

"Võtsin selle otsuse vastu väga raske südamega," sõnas prantslane pressiteate vahendusel. "Viimane aasta on minu jaoks olnud isiklikult väga raske. Seoses pandeemiaga ei näinud ma oma lapsi ja reisipiirangute tõttu saaksid järgmised kuud olema samasugused. Seega võtsin vastu otsuse lahkuda Montrealist ja naasta Londonisse," selgitas Henry oma otsust ja tänas klubi fänne, mängijaid ning töötajaid.

"Meil oli üheskoos võimatu aasta, aga jõudsime play-off'i ja ma ei unusta seda kogemust mitte eal. Aitäh kõigile ja edu tulevikuks!"

Henry nimetati Montreali peatreeneriks 2019. aasta novembris. Eelmisel aastal vedas ta klubi MLS-i play-off'i, mida polnud meeskond viimasel kolmel hooajal suutnud. Varasemalt on Arsenalis ja Barcelonas endale mängijana kõvasti nime teinud mees töötanud treenerina nii Belgia koondise abitreenerina kui Monaco peatreenerina. 

REKLAAM

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK