Hein ja Arsenal purustasid Aston Villa (0)

Eesti noortekoondise väravavaht Karl Jakob Hein aitas Arsenali U18 meeskonna võiduni, kui võõrsilväljakul purustati Aston Villa eakaaslased.

Esimest poolaega alustas Arsenali noortevõistkond suurepäraselt, kui vaheajale mindi 3:0 eduseisus. 55. minutil lõi Aston Villa ühe värava tagasi, kuid 10 minutit hiljem suurendas Arsenal eduseisu 4:1 peale ning 77. mänguminutil löödi lausa 5:1. 17-aastane Hein tegi kaasa 90 minutit.

Hooaja avamängus kaotati 1:2 Chelsea eakaaslastele, kus Hein sai samuti kirja kogu kohtumise,mis tähendab, et U18 Premier League'i lõunatsoonis on Arsenal kahest voorust kogunud kolm punkti ning ollakse 12 tiimi seas neljandal positsioonil.