"Havertziga on lihtne: ta on meie mängija ja mingit koroona-allahindlust olema ei saa" (0)

Foto: Leverkuseni Twitter

Leverkuseni Bayeri spordidirektor Rudi Völler andis Chelseale mõista, et igasugused läbirääkimised Kai Havertzi allahindluse osas võib ära unustada. 100 miljonit eurot või üleminekut ei toimu!

100 miljonit on summa, mille hõikas koroonakriisi eel välja Leverkuseni peatreener Peter Bosz, Chelsea tahaks juunis 21-aastaseks saanud sakslase väidetavalt aga neljandiku võrra odavamalt saada. Völler kinnitas Gazzetta dello Sportile, et hetkel pole veel midagi kokku lepitud ja kuni püsitakse Euroopa liigas konkurentsis - veerandfinaalis ootab Milano Inter -, ei lepita ka.

"Teame mitme klubi huvist, Chelsea nende seas, aga meie jaoks on asi lihtne. Ta on seotud kaheaastase lepinguga ja kui keegi teda osta soovib, käib see meie tingimustel," rõhutas 60-aastane sakslane. "Vastasel korral jääb Kai siia veel aastaks ja oleme õnnelikud. Tema palkamine pole lihtne, aga sellisel tasemel artistile koroona-soodustused ei laiene."

Völler, kes on Leverkusenis vahelduva eduga ligi 25 aastat töötanud, kiitis Havertzi taevani. "Meil olid siin Emerson, [Michael] Ballack, Ze Roberto ja [Toni] Kroos, aga minu jaoks on ta neist kõigist üle. Kui ta oli 17, palusin treeneril ta koondiseakna ajaks esinduse juurde võtta, aga tagasi ta ei läinudki. Kai on segu Ballackist ja [Mesut] Özilist, aga ta kombineerib mõlema parimaid omadusi."

REKLAAM

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK