Halastamatu Trans tegi karikasarjas neljanda liiga klubile atškoo (0)

Eduard Golovljov kõmmutas üheksa väravat. Foto: Liisi Troska

Evald Tipneri karikasarja kolmas veerandfinalist on karikakaitsja Narva Trans, kes tümitas kaheksandikfinaalis IV liiga meeskonda Eston Villa II seisuga 21:0.

Tugeva koosseisuga väljakule läinud Trans tegi oma kavatsused varumeesteta piirilinna sõitnud Eston Villa duublile selgeks juba esimese seitsme minutiga, kui meeskonna ameeriklasest esiründaja Eric McWoods lõi kaks kiiret väravat. Poolaeg võideti 10:0 ja teisel poolajal kostitati vastaseid veel 11 tabamusega.

Esimese poolaja järel välja vahetatud McWoodsi arvele jäi lõpuks neli väravat, üleplatsimees oli aga kõik 90 minutit mänginud Eduard Golovljov. Laupäeval Premium liiga kohtumises Maardu võrku kaks palli saatnud Golovljov kõmmutas täna tervelt üheksa kolli, kaks väravat said kirja nii Julius Kasparavicius, Joseph Saliste kui ka Aleksei Stepanov. Üks tabamus kanti Sergei Kondrattsevi ja Nikita Mihhailovi nimele.

Lisaks Transile on koha veerandfinaalis juba taganud ka Kohtla-Järve JK Järve II ja Võru Helios. Juba homme ehk kolmapäeva õhtul on Lillekülas kõige intrigeerivamas kaheksandikfinaalpaaris vastamisi Tallinna FCI Levadia ja Nõmme Kalju, kell 20.30 algavat kohtumist näitab otsepildis Soccernet.ee.

Veidi varem ehk kell 19 peavad aga oma eelmise ringi kohtumise ära Maardu Linnameeskond ja Premium liiga liider FC Flora, selle paari võitja kohtub nädala pärast kaheksandikfinaalis Paide Linnameeskonnaga. Ka nimetatud kaheksandikfinaali näeb järgmisel kolmapäeval otseülekandena Soccernet.ee vahendusel.