Häberli tegemisi jälgib selles koondiseaknas välismaa treener (1)

Eesti peatreeneri Thomas Häberli (esiplaanil) tööd jälgib käesolevas koondiseaknas tema sõber, Šveitsi jalgpallitreener Silvio Coray. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Eesti koondise esmaspäevasel treeningul võis võistkonna juures märgata meest, keda pole seal varem olnud. Käesolevas koondiseaknas jälgib peatreener Thomas Häberli ja tema tiimi tegemisi Šveitsi jalgpallitreener Silvio Coray (42).

UEFA B litsentsiga Coray on Eesti koondise juures, et õppida. Jalgpallimaailmas on tavaline, et treenerid käivad nimekamatele ametivendadele justkui töövarjudeks, ammutades uusi teadmisi ja nõkse, mille abil tulevikus ise paremaid otsuseid teha.

Coray on seni töötanud peamiselt noortetreenerina, aga ka analüütiku ja skaudina. Šveitsis on ta erinevate madalamate liigade klubide noortega toimetamise kõrval olnud ametis ka tippklubi Grasshopperi ridades. Singapuris juhtis ta Bundesliga klubi Mönchendgladbachi Borussia sealset jalgpalliakadeemiat, Bangladeshi kõrgliigas oli Saifi profisatsi abitreener ning töötada on ta jõudnud ka Kolumbias.

Enda sõnul üle 10 000 jalgpallimängu vaadanud ja analüüsinud Coray on pärit Luzernist, mis on ka 48-aastase Eesti koondise juhendaja Häberli sünnilinnaks. Eesti koondise juures on Coray peamiselt vaatlevas rollis.

REKLAAM

Reedel võõrustab Eesti Rahvuste liiga D-divisjonis kell 19 Maltat ning esmaspäeval kohtub võõrsil kell 21.45 San Marinoga. Eesti on hetkel oma alagrupi liider.

SEOTUD LOOD
SEOTUD PILDID
1 kommentaar

Jaak   •  
(82.131.45.***)
Uus potentsiaalne U21 peatreener?

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK