Glimti fännid saabusid Itaaliasse bännitud treeneri maskides (0)

Kjetil Knutsen. Foto: Scanpix / REUTERS / Alberto Lingria

Bodö/Glimti fännid saabusid Konverentsiliiga kordusmängule Itaalia pealinna oma treeneri Kjetil Knutseni maskides. UEFA jagas Knutsenile kordusmänguks juhendamiskeelu pärast seda, kui ta osales konfliktis AS Roma väravavahtide treeneri Nuno Santosega, vahendab Football Italia.

Euroopa jalgpalli katusorganisatsioon määras veerandfinaali kordusmänguks keelu nii Knutsenile kui ka Nuno Santosele. Glimti poolehoidjad tõid treeneri vaimu siiski Rooma, kandes massiliselt tema näoga maske.

Ligikaudu 1500 Norra fänni on täna Olimpicol, kus Glimt kaitseb avamängus kätte võidetud 2:1 edu. Mängule on oodata ka tuhatkond treeneri näoga maski.

Glimti ja Roma vastasseisud on Konverentsiliiga hooajale kõvasti värvi lisanud, kui alagrupis šokeerisid norrakad Jose Mourinhot kodus 6:1 keretäiega, enne kui Roomas 2:2 viiki mängiti. Veerandfinaali avamäng tekitas taas furoori, kui lisaks nimetatud intsidendile viskasid Glimti fännid Mourinhot lumepalliga.

Tänase kohtumise eel koostasid Glimti ultrafännid avaliku kirja, kus kutsuti Roma fänne üles rahumeelselt läbi saama ja võitlust väljakule jätma. Kohtumine algab meie aja järgi kell 22.