Ghana-Boateng kahetseb nooruspõlve pahandusi: ostsin korraga kolm autot, et olla kolm nädalat õnnelik (0)

Foto: Barcelona Twitter

Nüüdseks Fiorentinasse välja jõudnud Kevin-Prince Boateng väljendas kahetsust professionaalsuse puudumise üle oma karjääri varasemas faasis.

Boateng käis nooruspõlves läbi klubidest nagu Tottenham, Dortmund, Portsmouth ja Milan, kuid platsivälised raskused ei lubanud andekal mängumehel nendes klubides tõelist läbimurret maailma tippjalgpalli teha. Viimastel aastatel on ta Las Palmases, Frankfurdis ja Sassuolos mängides saanud end kenasti ree peale ja selle tunnistuseks teenis ta jaanuaris välja lühikese lepingu Barcelonaga.

Nüüd on 32-aastane ghanalane olulises rollis Fiorentinas, kus ta vaatas tagasi minevikule. "Ma ei kohelnud jalgpalli tööna," ütles ta La Repubblicale. "Ma olin idioot. Mul oli talenti, kuid treenisin minimaalselt. Olin viimane, kes saabus ja esimene, kes lahkus."

Saksamaa koondislase Jerome Boatengi poolvend jätkas: "Mul oli raha ja elasin kui kuningas. Ma ei käinud kunagi jõusaalis ning see avaldab karjäärile pitserit. Ostsin Tottenhamis olles ühel päeval kolm autot: Lamborghini, Hummeri ja Cadillaci. Ma ütlen noorematele, et õnne ei saa osta. Ma ei mänginud ja mul oli perekondlikke probleeme. Otsisin õnne materiaalsetest asjadest. Auto teeb sind õnnelikuks üheks nädalaks. Ma ostsin kolm, et olla õnnelik kolm nädalat."

REKLAAM

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK