Gerrard avas punktiarve, Lampard jätkab nulli peal (0)

Frank Lampard ja Steven Gerrard. Foto: Scanpix / Carl Recine / Action Images via Reuters

Steven Gerrardi juhendatava Aston Villa ja Frank Lampardi juhendatava Evertoni duell Inglismaa kõrgliiga teises voorus lõppes Villa Parkil kodumeeskonna 2:1 võiduga.

Esimesena said küll palli võrku külalised, kuid Anthony Gordoni 25. minuti tabamus läks suluseisu tõttu tühistamisele. Seitse minutit hiljem pööras Danny Ings end teise värava ees osavalt löögile ning saatis palli määrustepäraselt võrku.

Kohtumise lõpu eel näis Emiliano Buendia tabamus kõike juba selgeks muutvat, kuid kohe pärast seda tegi Lucas Digne omavärav vahe taas minimaalseks ning kodupublik pidi lõpuks koguni kaheksa lisaminutit küüsi närima.

Mõlemad Inglismaa koondise legendid asusid oma meeskondade etteotsa eelmise hooaja keskel ja alustasid nüüd nendega esimest täishooaega. Aston Villa alistus avavoorus ootamatult 0:2 Bournemouthile, Everton jäi 0:1 alla Chelsea'le ja jätkab seega endiselt nulli peal.