German Šlein: 2019 oli minu jaoks väga karm aasta, nüüd liigun ühe eesmärgi kaupa edasi (0)

Esimest hooaega Premium liigas mängiv Tallinna Legioni meeskond on segu kogenud ja väga kogenud jalgpalluritest ning uljusest pakatavatest noortest. Poolkaitsja German Šlein on nende kahe kategooria segu, sest kogemusi on tal juba rohkesti. Suisa kahe Eesti meistritiitli ja Tšehhis veedetud hooaja jagu.

Aga samas ei liigitu 24-aastane poolkaitsja kuidagi vanade, vaid ikka noorte jalgpallurite sekka. Mitte küll verinoorte, aga selliste, kes usuvad, et nende parimad aastad, suurimad saavutused ning läbimurre kõrgemale tasemele on veel ees. Tal on selja taga mitmes mõttes väga keeruline 2019. aasta, aga nüüd kogub ta Legionis uut hoogu, et endas peituv potentsiaal välja mängida.

"See oli väga karm aasta. Mitte ainult jalgpallis, vaid ka perekonnas. Kahekuulise vahega surid mu isa ja vanaema. Psühholoogiliselt oli mul väga raske, aga ootused jällegi väga suured. Ühel päeval oled peaaegu Tšehhi tippliigas, sest Jihlava spordidirektor ütles, et kõrgliigaklubid tundsid mu vastu huvi, aga aasta lõpus olin klubita, sest leping Floraga lõppes," meenutab Šlein.

"Nüüd võtan üks eesmärk korraga. Esimene eesmärk oli taastuda, teine oli mängida. Kolmas on nüüd mängida kõik mängud. Nii ta läheb. Vaikselt-vaikselt üritan vormi koguda ja näidata kõigile, milline jalgpallur ma tegelikult olen. Ma usun, et mu potentsiaal on avamata," sõnab Šlein.

REKLAAM

"Silm peale!" ilmub Soccernet.ee-s igal nädalal. Telli kindlasti meie Youtube'i kanal, et värsketest videotest mitte ilma jääda! 

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK