Gattuso: jäime pooleks tunniks tukkuma ja lasime lüüa kolm lolli väravat (+ sõnum Pirlole: sul on nüüd p....s) (0)

Gennaro Gattuso. Foto: Napoli / Twitter

Meistrite liiga kaheksandikfinaalis Barcelonale 1:3 alla jäänud ja konkurentsist langenud Napoli peatreener Gennaro Gattuso kurvastas eelkõige selle üle, et tema meeskond vahepeal pea kaotas.

"On paljut, mida kahetseda. Pooleks tunniks lõi meil justkui silme eest mustaks, lasime endale lüüa kolm naeruväärset väravat ja tegime väga ränki vigu," lausus Gattuso Sky Sport Italiale. "Nägin väljakul meeskonda, kes pani Barcelona tugeva surve alla. Oleksime pidanud lööma kaks kiiret väravat, aga lasime hoopis endale lüüa. Olen alati vihane, kui standardolukorrast värava sisse laseme, see ajab mind marru," pahandas juhendaja.

"Meil on tugevaid ja andekaid mängijaid, aga vaimselt ei ole see meeskond veel kaugeltki piisavalt hea. Barcelona oli teisel poolajal meiega hädas. Ja see on meeskond, mis maksab sadu miljoneid eurosid. Näitasime meeskonnavaimu, kuid mind närib ikkagi see pooltund, mil tukkuma jäime," kirus Gattuso. "Barcelona kaotas pallivaldamise 43:57 Camp Noul viimati seitse-kaheksa aastat tagasi, lisaks tegime kaks korda rohkem pealelööke kui nemad. Aga me ei suutnud oma võimalusi ära kasutada, nemad suutsid."

Mõistagi küsiti Gattusolt ka, mida ta arvab värskest uudisest, et Andrea Pirlost saab Juventuse uus peatreener. Gattuso vastus oli talle omaselt otsekohene: "Tal on nüüd p.....! Sest see töö juba on kord selline. Muidugi tal veab, et ta saab Juventuses alustada, aga selles ametis ei piisa, kui oled olnud kõva mängija. Pead palju õppima, palju tööd tegema ja magada eriti ei saa. Treeneriks olemist ei õpi raamatust, selle mõistmiseks tuleb olla asja sees. Tegu on täiesti teistsuguse maailmaga," jagas Gattuso endisele klubikaaslasele ühtaegu hoiatusi ja õpetussõnu.

REKLAAM

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK