Saalijalgpallis jagati välja hooaja esimene auhind, kui superkarika tõstis pea kohale Viimsi FC Smsraha, kes alistas 6:1 Narva Unitedi ja kerkis seeläbi Eesti futsali ainuvalitsejaks.

Esimest väravat ei pidanud Kalevi Spordihalli kogunenud publik ootama kaua, sest mängitud oli alla pooleteise minuti, kui Oleksandr Sorokin Viimsi juhtima viis. Artur Makarov otsis sööduga keskele Edwin Stüfi, kuid palli lõikas vahelt Narva kaitsja. Sealt jõudis aga mänguvahend Sorokini jalale, kes head võimalust kasutamata ei jätnud, vahendas jalgpall.ee.

Teine värava sündis 15. minutil, kui Narva jaoks maandus Igor Ivanovi löök mõnevõrra ootamatult väravasse. Oleksii Fetko vedas pikalt palli ja leidis Ivanovi, kes kontrollis palli parema jalaga ja saatis mänguvahendi edukalt värava suunas. Väravavaht Nikolai Pulkkinen oli mõnevõrra pimeda nurga all ning ei jõudnud löögile reageerida.

Avapoolaja viimane värav sündis vahetult pärast Viimsi nurgalööki. Lahti mängitud standardolukorra järel proovis Makarov esmalt palli värava ette viia, kuid ebaõnnestus. Tagasi põrkunud palli viis ta aga täpse sööduga Fetkole, kes suurendas Viimsi eduseisu.

Teist poolaeg oli mängitud viis minutit, kui Viimsi asus mängu juhtima 4:0, mil taas oli sööduandja Makarov ja väravavööja Sorokin. Teise poolaja seitsmenda minuti alguses lõi Narva kiirrünnakust ühe värava tagasi. Mark Boskin suutis esmalt Aleksandr Starodubi löögi tõrjuda, kuid Sergei Fedorov oli õigel ajal õiges kohas ning lõi palli väravasse.

Seejärel lõi Viimsi vastase võrku veel kaks palli. 32. minutil lõi oma õhtu teise värava Fetko ja 38. minuti keskpaigas vormistas lõppseisu Ervin Stüf.

Viimsi on nüüd Eesti saalijalgpalli ainuvalitseja, hoides enda käes superkarikat, karikat ja meistritiitlit.

Viimsi FC Smsraha - Narva United FC 6:1 (3:0)
2., 26. Oleksandr Sorokin, 15. Artur Bõstrov, 20., 32. Oleksii Fetko, 38. Ervin Stüf - 27. Sergei Fedorov

Viimsi: Mark Boskin, Artur Makarov, Jevgeni Merkurjev, Oleksandr Sorokin, Edwin Stüf, Artur Bõstrov, Oleksii Fetko, Nikita Filin, Ervin Guzek, Igor Ivanov, Viktor Kravtsov, Egert Peljo, Alex Renin, Ervin Stüf.

Narva: Nikolai Pulkkinen, Sergei Aleksandrov, German-Guri Tsvibelberg, Sergei Leontovitš, Vitali Kutuzov, Andrei Rešetnikov, Daniil Dikopavlenko, Sergei Fedorov, Andrei Gornev, Dmõtro Kalininski, Renat Osmanov, Aleksandr Starodub, Valeri Smelkov.