Füsioterapeut kiitis pikal taastusravil viibivat Lepikut (0)

Mark Anders Lepik. Foto: Raido Kull

Põlveoperatsioonist taastuv Tallinna Flora ründaja Mark Anders Lepik (20) tahab tõestada, et tuleb tugevamana tagasi. Füsioterapeut Kristiina Lind kiitis tema suhtumist.

Lepiku üheksakuuse taastusraviprojekti esimene kuu on seljataga. "Praeguseks suudab Lepik oma põlve maksimaalselt sirutada, kõnnib karkudeta, kogub probleemideta kilomeetreid veloergomeetril ja tasapisi ka basseinis," ütles Lind Flora Facebooki lehel.

"Samuti on esimene tagasilöök ületatud ning väikeseid edusamme on märgata igapäevaselt. Hetkel töötame peamiselt põlve liikuvuse säilitamise ja parandamisega, lihasjõu taastamisega ning üldise kogu keha mitmekülgse treeninguga," jätkas Lind.

"Lepikut peab kiitma selle eest, et ta järgib meie poolt antavaid juhiseid väga hästi ja räägib avatult sellest, mis läheb hästi ja mis mitte. Selliselt on temaga rõõm töötada."

REKLAAM

Lepik ise kinnitas, et motivatsiooni on tal küllaga: "Peamine motivaator on ikkagi suur tahe jalgpalli uuesti mängida ja tõestada, et tulen tugevamana tagasi."

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK