Frolov: Levadia väravad olid juhuslikud, me ei väärinud kaotust (0)

Paide Linnameeskonna kapten Andre Frolov. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Premium liiga 24. voorus FCI Levadia käest valusa 2:3 kaotuse saanud Paide Linnameeskonna kapten Andre Frolov oli pärast mängu rahul, et intensiivse pressinguga suudeti vastane rööpast välja lüüa, aga kahetses juhuslikest väravatest tulnud kaotust.

"Tulime kõrge tempo ja pressiga mängima. Levadia oli esimesed 15 minutit päris ohtlik, aga seejärel läks neil päris raskeks. Juba esimese poolaja lõpus tundusid mõned nende mängijad füüsiliselt läbi olevat. Esimese poolaja lõpus saime mängu enda kätte, teisele tulime sama hoiakuga ja õnnestus ka viigivärav lüüa.

Ma ei usu, et selle värava püüdmine nii palju energiat võttis, et siis ei jagunud enam tähelepanu. Levadia teise poolaja kaks väravat olid ikkagi päris juhuslikult. Meie ebaõnn ja nende õnn. Me ei väärinud kuidagi seda kaotust. Ei mäleta, et neil oleks mingeid muid momente olnud," rääkis Frolov.

"Oleme füüsiliselt väga tugev meeskond. Levadia on palliga hea ja nende vastu tuleb mingi suund valida. Seni pole meie intensiivne ja kõrge pressing tugevate vastaste vastu töötanud, aga kui päris mängu algus välja jätta, siis täna töötas väga hästi.

Kui Levadia loogiliselt rünnakule ei pääse, siis nende mäng paljuski kannatab. Ja täna kannatas eriti just nende rünnak. Väga suur pingutus meeskonnalt, aga kahjuks tabelisse midagi ei saanud. Selline jalgpall juba kord on. Aga näitasime publikule väga head mängu, mis oli tippmängu vääriline," sõnas Frolov.

Esimest korda Paide põhikoosseisu kuulunud brasiillasest poolkaitsja Bruno Caprioli esitus oli Frolovi meelest õnnestunud: "Kui ta alguses tuli, oli mõistmise leidmine tõesti väga keeruline. Ent nüüd saab ta inglise keelest juba veidi rohkem aru ja on meie mänguplaani paremini sulandunud. Ta saab oma ülesannetest aru ja on meile väga väärtuslik täiendus, jõuline kaitsespetsialist."

Paide hooaeg jätkub pühapäeval, 25. augustil, kui võõrustatakse Maardu Linnameeskonda.