Flora naiskonna kapten viis kuud pärast operatsiooni: olen saanud juba omal jalal joosta (0)

Kristiina Tullus. Foto: Brit Maria Tael

Kevadises superkarikafinaalis tõsise põlvevigastuse saanud ja aprilli lõpus operatsioonil käinud Tallinna Flora naiskonna kapten Kristiina Tullus suudab nüüdseks joosta, kuid ei soovi palliplatsile naasmisega liigselt kiirustada.

"Nüüdseks on kõndimine peaaegu normaalne ja olen saanud juba nii mõnedki nädalad omal jalal joosta. Jooksmine ei näinudki algul nii jube välja, kui oleks arvanud, oli üsna veider ja väga ei osanud seda jooksusammu teha, aga tasa ja targu läheb ka see paremaks. Jõusaali osas pole muutunud midagi, enamus mu trennid mööduvad ikka seal uusi rekordeid lüües. Iga jõusaalitrenni juurde kuulub ka intervall rattal, et hiljem lihtsam raskemaid jookse teha oleks. Vaikselt olen kogumas ka pallipuuteid, neid küll pigem kõksides, söötu lükates ja natuke ka triblamisi tehes," kommenteeris Tullus Flora kodulehele.

"Algul öeldi, et taastumiseks läheb üheksa kuud, minul veel natuke alla poole teest minna. Siiski ei kiirusta ma kuhugi ja tegelen igapäevaselt selle nimel, et põlv järjest paremasse seisu saada. Eesmärgiks ikkagi terve ja tugevana tagasitulek, võtku see siis nii kaua aega kui vaja," jätkas 23-aastane kaitsja.

"Minu jaoks on aeg läinud mõnes mõttes väga kiiresti, varsti on teistel hooaeg läbi ning kaugel ka see uue hooaja ettevalmistus on (mille ma loodan ilusti koos teistega kaasa teha). Aga nagu enne mainisin, siis ei kiirusta selle tagasitulekuga ning enne kui uuesti palliplatsile astun, tahan olla oma põlves ja iseendas sada protsenti kindel."

REKLAAM

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK