Flora kiired väravad võtsid Paidelt jõu (1)

Paide Linnameeskond ja FC Flora on tänavu kohtunud kolm korda ja tulemuseks on alati olnud viik. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Paide Linnameeskond ei suutnud FC Flora teekonda tiitliheitluses lõpetada, kui valitsev meister sai kodusel Sportland Arenal 3:0 võidu, püsides enne kaht omavahelist lahingut tabeliliidri FCI Levadiaga neist nelja silma kaugusel.

Viimati 2015. aasta novembris Florat võitnud Paide sai täna kiire külma duši, kui Konstantin Vassiljev juba teisel minutil suluseisuhõngulisest olukorrast Sergei Zenjovi söödu väravaks realiseeris. 37. minutil lõi Ken Kallaste nurgalöögijärgses olukorras 2:0.

Kuigi Paide lootis teisele poolajale tulla parema energiaga, lõi Flora taas kiire värava, kui karistusalas oli täpne Henrik Ojamaa. Kokkuvõttes Florale 3:0 võit, mis jättis Paide taas omavahelises mängus võiduta ja toob Premium liigale põneva tiitlinädala.

Vaata värsket "Silm peale!" episoodi, mis võttis seekord luubi alla Jürgen Henni!