Fantasy nipinurk: kuue mänguga voor, kus kaarte segavad kaardid (tähtaeg 11.30) (1)

Amir Natho peab taas olulist mängu kõrvalt vaatama. Foto: Brit Maria Tael

Fantasy treenerid saavad seedida kuuemängulist vooru. Neljal meeskonnal on võtmemängijad väljas kaartidega ja muidugi leidub vigastatuid. 

Nädalavahetuse keskseks kohtumiseks on kahtlemata pühapäevane duell Nõmme Kalju ja Paide Linnameeskonna vahel - kui kodumeeskond vääratab, on teise koha püüdmine juba üpris keeruline -, aga samas jagatakse punkte Lõuna-Eesti derbis ja olelusvõitlust loodab jätkata Tallinna Kalev. Intriigi jätkub!

Kolmapäeval jooksevad järelepeetavas kohtumises väljakule Tallinna Flora ja Paide. Nende tiimide mängijad toovad seega sel mängunädalal punkte kaks korda. 

Eelmise mängunädala parimaks osutus Rain Lepikmäe võistkond FC Õ, mille esindajad korjasid kokku 81 punkti. Jalgpallitegelastest kerkis parimaks Tartu Tammeka väravavaht Carl Kaiser Kiidjärv, tema FC Muretu teenis 61 punkti ja jaganuks sellega üldpingereas 60. kohta.

REKLAAM

Keda aga siis ikkagi uues voorus valida ja keda mitte? Jagame soovitusi taas mängude kaupa!

Tulevik - Tammeka:

Tulevikul selgub viimasel hetkel, kas Karl-Romet Nõmm, Kristjan Kask ja Herol Riiberg on mänguvalmis või mitte. Kindlasti jääb eemale Marco Budic. Tagasi on aga Pavel Marin ja Sander Kapper, otsustada võiks kapten Kaimar Saag.

Kui kodumeeskonna väravavahi osas pole asjad veel selged, siis tartlaste esikinnas Karl Johan Pechter on endiselt audis, nagu ka Alfred Tammiksaar. Mart Paul Preiman jääb eemale kogunenud kaartidega. Eelmisel nädalal sai kaks kolli kirja Tristan Koskor, enesekindlust ammutas ka Sten Reinkort.

Legion - Kalev:

Legionil on mitu meest tagasi, aga mõtteainet jagub, sest Kirill Nesterov jääb eemale vigastusega ning Aleksandr Dmitrijev ja Daniil Pankov kaartidega. Üle 180 minuti on kuival olnud Nikita Andrejev, aga see seeria vaevalt kaua kestab; jokker kaardipakist võiks olla Maksim Gussev. Vastasest lähtudes ei oleks paha valik Pavel Londak või kaitsjad.

Kalevit ei saa traumade tõttu aidata Jakob Tamberg ja Ramol Sillamaa, kodumaad kaitseb Brandon Bachmann. Korra on Kalev tänavu Legionist 1:0 jagu saanud ja siis lõi võiduvärava Romet Kaupmees, seni pole Legion aga neile väravat lüüa suutnudki - Karl Andre Vallner on teinud kaks nullimängu.

Kuressaare - Flora:

Kuressaare on ilma vaid ajateenijatest ehk Mairo Miil ja Joonas Soomre meeskonda ei aita, muidugi pole tagasi ka Otto-Robert Lipp. Kuressaare lõi viimati Florale värava mais 2018, aga ehk suudab Tammekale duubli löönud Sander Laht ka florakate võrku sahistada?

Tabeli liidril püsivad endiselt audis Ingmar Krister Paplavskis ja Enar Jääger. Nagu öeldud, ei löö saarlased Florale just sageli palle võrku, seega Matvei Igonen, Michael Lilander, Märten Kuusk ... Rauno Sappinen on kindla peale minek, viimati tegi Kure vastu mängu ära Martin Miller

Kalju - Paide:

Medalivõitluses kaalukaks duelliks sai Kalju väravavahtide osakond taas jonksu, aga endiselt on vigastatud mitmekülgne Vladislav Veremejev ja kaartidega jääb sel korral eemale meeskonna aju Amir Natho. Viimase puudumisel võiks oodata otsustavust näiteks Sander Puri jalast, Aleksandr Volkov on samuti võimeline pahandust külvama.

Paidelgi on kadusid, sest terveks pole saanud ei Siim Luts ega Bruno Caprioli. Küll on ilmselt mänguvalmis Abdul Razak Yusif, kes jäi eemale eelmisel nädalal. Deabeas ja Sergei Mošnikov on olnud heas hoos, aga eelmisel nädalal aitas meeskonna välja hoopis duublis hoogu kogunud Kevin Kauber.

Trans - Levadia:

Narvas on lisaks pikaaegsele puudujate kolmikule küsimärgi all Nikita Mihhailov ja Roman Nesterovski, kindlasti jääb eemale kaartidega kimpus Roman Sobtšenko. Trans on hetkel kurva seeria peale sattunud, aga millalgi peavad Chinedu Geoffrey pallid hakkama ometi võrku minema?

Külalistel on vigastatud Marko Lipp ja Igor Žurahhovski ning kaartidega väljas Maksim Podholjuzin. Rasmus Peetson võib samuti eemale jääda. Gando Biala sahistas võrku möödunud nädalal ja mõlemas tänavuses mängus Transiga, ohtlikke mehi on teisigi.

Sellised on 25. mängunädala soovitused. Head mängimist!

1 kommentaar

MNa   •  
(195.80.110.***)
28.10 Flora-Paide läheb ka siia vooru ja seega 6 mängu?

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK