Fännide sobimatu käitumine tõi Florale 500-eurose rahatrahvi, Phoenixi mängijad ja peatreener said lisakaristuse (0)

Foto: Janek Eslon

Eesti Jalgpalli Liidu distsiplinaarkomisjon määras Tallinna Florale fännide sobimatu käitumise ja hea käitumistava rikkumise eest 500 euro suuruse rahatrahvi.

Flora fännid käitusid sobimatult 17. septembril Narvas Kalev-Fama staadionil peetud Premium liiga mängu ajal ja järel. "Mängujärgselt oli parklas olukord, kus poolehoidjad segasid ametiisiku tööd ja solvasid teda. Staadionil oli küsimusi sisekorraga," selgitas Eesti Jalgpalli Liidu avalike ja koostöösuhete osakonna juhataja Eva Nõmme Soccernet.ee-le.

See oli Florale lühikese aja jooksul juba teine rahaline karistus, sest hiljuti määrati klubile 200-eurone trahv pürotehnika kooskõlastuseta kasutamise eest Premium liiga mängul.

17. septembril II liiga mängus kolm punast kaarti saanud Jõhvi Phoenixile määrati lisakaristused. Peatreener Vladimir Aga eemaldati mängust solvavate väljendite kasutamise ja mängija Deniss Kulikov vägivaldse käitumise eest. Mängija Nichita Gorea lõi teise kollase kaardi saamise järel palliga peakohtunik Kristjan Kruki. Agale ja Goreale määrati nelja- ning Kulikovile kolmemänguline lisakaristus.

REKLAAM

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK