Falcao: kohtunik ajas oma agendat (2)

Foto: sport360.com

Kolumbia kapten Radamel Falcao kritiseeris pärast penaltiseerias Inglismaale kaotamist kohtunik Mark Geigerit.

Geiger vilistas mängu 36 veast 23 Kolumbia vastu, lõunaameeriklased teenisid kaheksast kollasest kaardist kuus. Lisaks määras ameeriklane Kolumbia kahjuks penalti. Lõpuks suruti mäng penaltiseeriani, kuid seal jäi Inglismaa peale.

"Minu meelest oli ebatavaline, et ameeriklane seda mängu vilistama pandi. Kui aus olla, tekitab see küsimusi," tõdes Falcao pärast lõpuvilet. "Ta rääkis ainult inglise keelt, väike kallutatus oli kindel. Väikeste otsustega surus ta meid oma agenda poole, see oli mulle selge. On kahetsusväärne, et maailmameistrivõistluste kaheksandikfinaalis selliseid asju juhtub."

Geiger on neil maailmameistrivõistlustel juba skandaali sattunud - Portugali ja Maroko alagrupimängu järel väitis Maroko mees Nordin Amrabat, et Pepe sõnul küsis kohtunik tema särki. FIFA esindajad süüdistusi ei kinnitanud.

REKLAAM

SEOTUD MÄNGUD
2 kommentaari

rootsi kunn   •  
(2001:7d0:83b4:fe80:a05.***)
olles sellel mängul kohapeal võin kinnitada ,et see kohtunik ei kontrollinud mängu ega vilistanud erapooletult. Kahju , ta rikkus tegelikult kogu mängu ära lastes inglastel mängu venitada ja vilistades kolumblastele olematuid vigu . Publik oli äärmiselt rahuolematu .Inglise fännid , keda oli käputäis , käitusid nii enne ,kui peale mängu ülbelt nad ei olnud sõbralikud ,mis iseloomustas teisi rahvusi . Paljud olid üsna kõvas joobes. Ma ei näinud sellel MM kordagi joobes fänne välja arvatud inglased. Inglased käitusid ka Kaliningradis üsna üleolevalt ja neid ei sallitud eriti . Ma ei räägi siin venelastes vaid teiste riikide fännidest .
Taani kunn   •  
(90.190.226.***)
Mis mõttes inglastel aega venitada. Esimese poolaja karistuslöögi segadus, kus oli see peaga löök, selle viivituse tekitasid sinu lemmikud ja penalti võttis neli minutit just nende samade tõttu. Võta sa kinni, kes venitas seda aega

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK