Everton tegi Manchester Unitedile tõsiselt magusa kingituse (0)

Inglismaa kõrgliigas mängib oma ülikindlana näinud Meistrite liiga kohta jõuga maha Leicester City, kes seekord alistus Goodison Parkil 1:2 Evertonile.

Kui mängitud oli 24 vooru, siis juhtis Leicester Manchester Unitedi ees 14 punktiga ning paistis, et nende jaoks on koht esinelikus sisuliselt vormistamise küsimus. Järgmise kaheksa mänguga on aga juurde teenitud vaid seitse punkti ning asi on juba päris kriitiline, sest lisaks Unitedile tuleb tagant marulise hooga ka pärast koroonapausi ainult võite tunnistanud Wolverhampton Wanderers.

Täna jäi Leicester Goodison Parkil juba 16 minutiga 0:2 kaotusseisu ning kõva susimise peale lõi Kelechi Iheanacho küll ühe tagasi, aga mängu lõpus enam teist korda vastata ei suudetud. Järjekordne kaotus ning United ja Wolves on jõudnud vaid kolme punkti kaugusele.

Oma hooaja suurimat võitu kordas Arsenal, kelle eest lõi debüüdil värava Portugali kaitsja Cedric Soares, kes jõudis enne seda platsil olla vaid neli minutit. Kaks korda sahistas Norwich City võrku Pierre-Emerick Aubameyang ja ühe lisas Granit Xhaka.

Seljavõidu teenis ka Newcastle United, kes alistas 4:1 Bournemouthi.

Everton - Leicester 2:1 (2:0)