Esimesed minutid pärast maavõistlust Albaaniaga: Paskotši teenis Tottenhami esindusmeeskonnas mänguaega (1)

Maksim Paskotši. Foto: Brit Maria Tael

Kui eile säras Londoni Arsenali treeningmängus väravavaht Karl Jakob Hein, siis täna sai Tottenham Hotspuri esindusmeeskonna eest mänguaega kaitsja Maksim Paskotši.

Tottenhami treeningväljakul peetud kontrollmängus said võõrustajad 4:0 võidu Motherwelli üle. Matt Doherty lõi kaks väravat, lisaks skoorisid Dejan Kulusevski ja Bryan Gil. Paskotši sekkus 75. minutil, kui asendas paremal äärel tegutsenud Djed Spence'i. Selleks ajaks olid kõik väravad Šotimaa kõrgliigas mängivale Motherwellile löödud. Tottenhami mängijad, kes mängisid MM-finaalturniiril või nende koondised on endiselt konkurentsis, treeningmängus ei osalenud.

Paskotšile olid need esimesed mänguminutid pärast suvist maavõistlust Albaaniaga. Tõsise tervisehädaga kimpus olnud eestlane kuulus eelmisel kuul ka Tottenhami U21 võistkonna koosseisu, aga jälgis kohtumist Chelsea eakaaslaste vastu pingilt.

19-aastane Paskotši on Tottenhami esindusmeeskonna eest mänginud ühe ametliku kohtumise, kui sekkus eelmise aasta augustis Konverentsiliiga eelringis Pacos de Ferreira vastu viimasteks minutiteks vahetusest. Treeningmängudes on ta varemgi esindusmeeskonna eest mänginud. Lisaks on ta karikamängudes paar korda esindusmeeskonna pingil olnud.