Esimene kinnitus: Barcelona tõesti tahab Neymari tagasi tuua (0)

Foto: FC Barcelona Twitter

Kuigi sellest on kuulujuttude tasandil juba kuid (kui mitte aastaid) räägitud, siis nüüd saime esimese suurema kinnituse, et Barcelona tõesti noolib Neymari.

Barcelona müüs Neymari PSG-sse kolm suve tagasi, summaks maailmarekordit tähistavad 222 miljonit eurot. Nüüd kinnitas hiljuti Barcelona juhatusest tagasi astunud Emili Rousaud, et klubi plaanib brasiillast tagasi tuua.

"Neymari tagasitulek on võimalik," teatas endine asepresident L'Equipe'ile. "Koroonaviirus paneb üleminekuturule suure põntsu ja paljudel klubid satuvad majanduslikesse raskustesse. Barcelona peab välja selgitama, kas nad saavad teda endale majanduslikult lubada, aga tahe on igatahes olemas, isegi kui see on keeruline." 

"Seotud on kolm osapoolt: Barcelona, PSG ja mängija. Kui kõik kolm on huvitatud, siis nad leiavad lahenduse, milleks võib olla näiteks maksmine mitmes osas. Kõik sõltub kokkuleppest ja eriti Neymari nõudmistest."

REKLAAM

Rousaus astus koos viie juhatuse liikmega tagasi, kuna klubi on viimasel ajal liikunud skandaalide laineharjal. Klubi mängijate ja juhtkonna vahel on pidev sõnasõda ja hiljuti lahkus ametist kuus juhatuse liiget. Kõigest toimunust saab lähemalt lugeda siit.

Barcelona hetkeseisust tuli juttu ka Soccernet.ee taskuhäälingu "Pikk ette (ja ise järele)" värskes osas (alates 38:44).

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK