Enesekriitiline Kožuhhovski: oleksin pidanud rutem muutusi tegema (0)

Roman Kožuhhovski. Foto: Allan Mehik

FC Kuressaare peatreener Roman Kožuhhovski võttis Tallinna Floralt saadud 0:4 kaotuse järel süü enda peale. Flora lõi juba 18. minutiks kolm väravat ja lisas 30. minutil neljanda. Saarlaste juhendaja oleks pidanud enda sõnul mängu alguses kiiremini nähtule reageerima.

"Me kaotasime tugevale vastasele," tõdes Kožuhhovski Kuressaare kodulehele. "Paradoks on samas selles, et esimese poolaja alguse võib kanda treeneri arvele. Ma oleks pidanud rutem muutusi tegema, aga ei teinud. Esimesed 18 minutit olid rasked ja löödi kolm väravat. Asi oli detailides, millele oleksin pidanud reageerima."

Kožuhhovski sõnul rääkis ta vaheajal meeskonnale vajalikud nüansid üle ja mäng paranes. "Siis olime päris heal tasemel," leidis ta. "Aga Flora on alati favoriit, sest on Flora ja isegi halva päeva korral on nad Flora. Isegi, kui mitmed liidrid on puudu, on tegu tugeva vastasega, teadsime sellest, kuid tahtsime ikkagi oma mängu peale suruda, aga ei õnnestunud."

REKLAAM

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK