End peatreeneriks nimetanud Savic: peame oma suhtumist muutma (0)

Vladimir Vassiljev ja Marko Savic. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

End üheks kahest FCI Levadia peatreeneriks nimetanud Marko Savic tunnistas, et 3:2 võit Tartu Tammeka üle oli väga emotsionaalne. Tervikuna ei olnud ta oma meeskonna tegutsemisega sugugi rahul. 

"See oli tõesti emotsionaalne mäng. Mõndades momentides olime head, aga tervet pilti vaadates me seda polnud. Me ei kontrollinud mängu ja asi pole üldse selles, et me ei saanud ühemehelises ülekaalus hakkama. Ka esimene poolaeg polnud hea. Sellega ei saa rahul olla," nentis Savic pärast lõpuvilet. Tammeka jäi kümnekesi teise poolaja alguses ja 58. minutil pääseti 2:0 juhtima. Pool tundi hiljem oli aga seis 2:2.

"Ma ei usu, et kiire avavärav meid negatiivselt mõjutas. Me peame oma suhtumist muutma: peame mõtlema rohkem sellele, kuidas palli vallata ja mängu kontrollida. See on meie filosoofia. Me oleme selles vallas alles 50 protsendi peal."

"Esiteks peame platsil end paremini positsioneerima. Teiseks teemaks on suhtumine. Kõik mängijad peavad palli nimel võitlema. Täna me seda ei teinud."

REKLAAM

Savic tunnistas, et mitte ainult nemad ise polnud halvad, vaid ka kümnemeheline Tammeka oli tõesti hea. "Tammeka oli täna väga hea. Neil on väga hea meeskond ja treener. Loomulikult oli see nende jaoks raske mäng, aga nad said hakkama," tunnustas 36-aastane serblane vastast.

Lõpuks aga suutis tema meeskond üles ärgata ja Trevor Elhi lisaminutite väravast võidu võtta. "Asi polnud minus. 2:1 peal olime me väga halvad, aga pärast seda näitasime tõelist suhtumist. Nüüd on vaja välja mõelda, miks me varem seda ei suutnud."

Kuigi Savic nimetati ametlikult Levadia abitreeneriks, siis on just tema mängu ajal peamiseks juhendajaks. Ta ei teinud saladust, et teda võib ka peatreeneriks kutsuda. "Meil on kaks peatreenerit. Vladimir Vassiljev on esimene, mina hoolitsen rohkem selle eest mis toimub mängu ajal platsil. Nagu näete, siis asjad toimivad."

SEOTUD PILDID
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK