Emery alustas Manchester Unitedi ehmatamisega, Newcastle lustis neljakaupa (0)

Unai Emeryl oli põhjust rahul olla. Foto: Scanpix / JASON CAIRNDUFF / Action Images via Reuters
Premier League'is viiendat kohta hoidev Manchester United kaotas üle kuu aja mängu alistudes Aston Villale 1:3.

Punased Kuradid leidsid end 11. minutil juba 0:2 kaotusseisust, skoori olid teinud Villa meestest Leon Bailey ja Lucas Digne. 45. minutil lõi aga avaväravale söödu andnud Jacob Ramsey omavärava, seega mindi poolajale minimaalses eduseisus. Seda aga United ära kasutada ei suutnud, sest 49. minutil lõi Ramsey palli õigesse puuri ning kindustas sellega omade võidu ja kolm punkti.

Unitedil on koos 23 silma, mis annab tabelikohaks eelmainitud viienda positsiooni. Aston Villa on 15 punktiga 13. tabelireal. Teistes kell 16.00 alanud kohtumistes alistas Newcastle United Southamptoni 4:1 ning Crystal Palace oli minimaalse 2:1 paremusega lisaminutite tabamuse abil etem West Ham Unitedist.

Aston Villa - Manchester United 3:1 (2:1)