Elche on endiselt võiduta, baskid tegid oma töö eeskujulikult ära (0)

Daniel Vivian väravat tähistamas. Foto: Scanpix / Miguel Tona / EPA

Hispaania kõrgliiga 14. vooru avamängudes kohtusid Elche ja Girona ning Athletic Bilbao ja Real Valladolid. Mõlemas kõnealuses mängus nähti kolme väravat.

Tabelipõhjas virelev Elche jätkab endiselt võiduta, kui eduseisust kaotati Gironale skooriga 1:2. Pol Lirola viis 16. minutil kodus mänginud Elche juhtima, kuid Ivan Martini ja Valentin Castellanose väravad tõid kõik kolm punkti külalistele. Elchel on senise hooajaga koos kõigest neli silma, Gironal aga 16. Tabelis on meeskonand vastavalt 20. ja 13. kohal.

Eelmainitud Gironalt eelmises voorus minimaalse 1:2 kaotuse saanud Athletic Bilbao kogus end kiirelt ning alistas Real Valladolidi veenvalt 3:0. Gorka Guruzeta viis kodus mänginud baskid juhtima 18. minutil ning duubeldas eduseisu 51. mänguminutil. Lõppseisu vormistas 78. minutil Daniel Vivian. Athletic Bilbao tõusis teenitud võidupunktide abil neljandale tabelireale. Valladolid jätkab kaotusest olenemata soliidsel 10. kohal.

Elche - Girona 1:2 (1:1)