Eestlannade väravad aitasid Napolil liigatsooni võidu kindlustada (0)

Lisette Tammik ja Vlada Kubassova. Foto: Brit Maria Tael

Lisette Tammik ja Vlada Kubassova olid Itaalia naiste Serie C eelviimases voorus resultatiivsed ning nende koduklubi Napoli kindlustas oma liigatsooni võidu.

Napoli alistas teise poolaja väravatest Sant'Egidio 4:0. Tammik lõi 70. minutil kolmanda värava ja Kubassova vormistas 87. minutil penaltist lõppseisu.

Kõik neli Eesti naistekoondislast kuulusid Napoli põhikoosseisu. Eneli Kutter mängis maksimaalsed 90, Kubassova 88, Kristina Bannikova 87 ja Tammik 82 minutit.

Napoli on 21 liigamängust võitnud 19, viigistanud ühe ja kaotanud samuti vaid ühe. Oma tsooni esikoht ei anna aga otsepääset Serie B-sse, sinna tõusmise nimel peetakse play-off maikuus.