Eestile valus kaotus (6)

Kui avapoolajal oli võimalusi nii Leedul kui Eestil, siis poolajapausile mindi väravateta.

Mängu ainsa tabamuse sai kirja Saulius Mikoliunas, kes oli täpne kohtumise 76. minutil. Eestit ei päästnud ka tõik, et Konstantin Vassiljev ning Sloveenia vastu võiduvärava löönud Ats Purje vahetusest sisse tulid.

Sinisärkide elu tegi veelgi raskemaks klubileiba Nõmme Kaljus teeniv Ken Kallaste, kes teenis neli minutit enne lõppu punase kaardi.

Nii saigi Leedu kirja järjekordsed võidupunktid, mis annab neile alagrupis teise koha. Eesti jagab Sloveeniaga kolmandat ja neljandat kohta.