Eesti tippkohtunik: kui karjääri alustasin, siis ma isegi ei unistanud FIFA kategooriast (0)

Joonas Jaanovits. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Eesti Jalgpalli Liit avaldas kodulehel intervjuu Premium liiga kohtuniku Joonas Jaanovitsiga, kes omab alates tänavusest hooajast FIFA kategooria litsentsi.

29-aastane Jaanovits rääkis, et hakkas FIFA kategooria litsentsist mõtlema alles mõned aastad tagasi. "Kui ma 2009. aastal karjääri alustasin, siis ma isegi ei unistanud FIFA kategooriast. Mu karjääri 13. mäng oli FIFA kohtuniku Kristo Tohveriga ning see mäng oli tohutu motivatsioonilaeng, et kohtunikuna edasi tegutseda.

Üldiselt seadsin järjepanu reaalseid sihtmärke: Esiliiga määramine, TOP-kohtunikuks saamine, Premium liigasse jõudmine, Premium liigas väljakukohtunikuna tegutsemine. Ma arvan, et rahvusvahelisest kategooriast hakkasin mõtlema alles 2018. aastal, kui olin Premium liiga väljakukohtunike hulgas oma kanda kinnitanud," kommenteeris Jaanovits.

Jaanovits märkis, et eksimused käivad kohtunikutöö juurde. Mõned eksimused lähevad kiiresti meelest, aga mõned ketravad peas mitu tundi. "Õnneks või kahjuks nad liiga kaua mind sisemiselt ei söö, sest ma olen enda jaoks ammu selgeks mõelnud, et eksimused käivad minu ameti juurde ja lõpuni välja juurida ei ole võimalik."

REKLAAM

Loe intervjuud Joonas Jaanovitsiga Eesti Jalgpalli Liidu kodulehelt.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK