Eesti lõi maailma tipule Šveitsile väravaid, aga kaotas (0)

Eesti rannajalgpallikoondis alustas täna Itaalias Cagliaris Euroliiga A-divisjoni superfinaalturniiri 3:5 kaotusega maailma paremikku kuuluvale Šveitsile.

Šveits haaras esimese kümne minutiga 2:0 eduseisu, kuniks Sander Lepik Eesti kaotusseisu minimaalseks vähendas. Seejärel lõi Šveits taas kaks väravat, millele vastasid 29. ja 30. minutil vastavalt Ervin Stüf ja Priit Mäeorg. 3:4 kaotusseis püsis tablool aga vaid paar minutit, kuniks Šveits lõppseisu 5:3 vormistas.

Homme kell 12 mängib Eesti Prantsusmaaga, kes on A-alagrupis seni samuti võiduta. Homne lahing määrab, kas Eesti hakkab mängima 5.-8. või 9.-10. koha peale. Eesti alagrupi esimene on Portugal üheksa punktiga, kellele järgnevad Šveits (6 punkti), Poola (5 punkti) ning nullil olevad Prantsusmaa ja Eesti.