Eesti koondis lõi kolm väravat ja avas Rahvuste liigas punktiarve (18)

Eesti koondis mängis kodusel A. Le Coq Arenal väravaterohkes mängus 3:3 viiki Põhja-Makedooniaga ning avas Rahvuste liigas punktiarve.

Eesti jäi juba kolmandal minutil kaotusseisu, kui Märten Kuusk lõi omavärava, kuid puhkepausile mindi seisul 1:1, sest Vlasi Sinjavski ja Artur Pika eeltöö realiseeris tabamuseks Rauno Sappinen.  Eesti haaras juhtohjad 61. minutil, kui Põhja-Makedoonia väravavahi Damjan Šiškovski tõrje järel oli esimesena jaol Sappinen, kes ei eksinud.

Eesti eduseisul sai Põhja-Makedoonia penalti, kuid Aleksandar Trajkovski lõi latti. Kümmekond minutit hiljem sai Eesti penalti, mille realiseeris Frank Liivak. Eesti mängis kaheväravalise eduseisu maha, sest 80. minutil skooris Goran Pandev ja 88. minutil Gjoko Zajkov.

Põhja-Makedoonia on viie punktiga alagrupi liider, sama palju punkte Gruusial, Armeenia on nelja silmaga kolmandal ja esimese punkti teeninud Eesti neljandal kohal. Armeenia ja Gruusia leppisid omavahel Poolas toimunud mängus 2:2. Kõigil on mängitud kolm kohtumist.

Täienev protokoll:

11. oktoobril kell 19.00 A. Le Coq Arenal

Eesti - Põhja-Makedoonia 3:3 (1:1)
33., 61. Rauno Sappinen, 76. pen. Frank Liivak - 3. ov. Märten Kuusk, 80. Goran Pandev, 88. Gjoko Zajkov

Hoiatused: 40. Artur Pikk - 61. Stefan Ristovski, 75. Stefan Spirovski
Realiseerimata penalti: 67. Aleksandar Trajkovski
Mänguolud: +12, kuiv, tuulevaikne ja vahelduva pilvisusega ilm; muruväljak väga heas seisukorras.