E-koolitused tõid arvutite ette 137 treenerit (0)

Jan Harend. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Seoses koroonapandeemiaga jäid mitmed treenerite koolitused esialgselt planeeritud aegadel ära, kuid Eesti Jalgpalli Liit korraldas esimesed treeneritele mõeldud e-koolitused, mis tõid 137 treenerit arvutisse või nutiseadmesse tarkust omandama.

Maikuus toimus Laur Nurkse eestvedamisel koolitus "Kuidas motiveerida mängijaid" ning seejärel "Kehaliste võimete arendamise planeerimine" koolitus, mida juhtis Indrek Koser.

REKLAAM

E-õppes sai osaleda treenerite ja klubijuhtide kovisioonil, kus räägiti kriisiga toimetulekust, individuaaltreeningutest, treeningutest piirangute ajal ning parimatest praktikatest ja eriolukorra mõjust edasisele tegevusele. Kovisiooni läbiviijateks olid samuti EJL-i koolitajad.

"Saime väärt kogemuse, kuidas korraldada koolitusi e-õppe vormis, ning oleme edaspidi heas valmisolekus, kui sarnane eriolukord peaks tekkima. Plaanime e-õpet kasutada erinevatel koolitustel juba tänavusel hooajal, sest nägime, et teatud teemasid on võimalik hästi edasi anda ka ekraani vahendusel," sõnas EJL-i koolitusosakonna juhataja Jan Harend.

Tänavuste koolituste ajakava leiab jalgpalliliidu kodulehelt.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK