Dybala eksis tabeli viimase vastu penaltil, kuid oli juba vajaliku värava ära löönud (0)

Paulo Dybala. Foto: Jana Pipar

Torino Juventus oli Itaalia Serie A-s parem tabeli põhjas paiknevast Salernitanast 2:0. Värava lõid Paulo Dybala, kes eksis lõpus penaltil, ja Alvaro Morata.

Dybala avas skoori 21. minutil, kui mängis Dejan Kulusevskiga seina ning lõi ühe puutega karistusala tagant tugeva löögi posti kõrvale.

Salernitanal oli 58. minutil kuldne võimalus viigistada, kui Luca Ranieri pääses täiesti vabalt seitsmelt meetrilt löögile, aga tulistas posti.

70. minutil andis Federico Bernardeschi söödu Moratale, kes suunas esiposti juurest palli puurivahi jalge vahelt võrku ning muutis seisu turvaliseks.

Kohtumise viimasel rünnakul teenis Morata penalti, mida läks realiseerima Dybala, kes aga löögi hetkel libises ja saatis palli taevasse.

Salernitana - Juventus  0:2 (0:1)