Draama Lätis: Vaštšuk ja veel viis mängijat said punased, Riia langes penaltitega (0)

Euroopa liigas jäi vapra esituse järel Sofia CSKA-le alla Bogdan Vaštšuki koduklubi Riia FC.

Bulgaarias 0:1 kaotanud Riia võitis Antonijs Cernomordijsi 44. minuti väravast sama skooriga kodumängu normaalaja, mis viis kohtumise lisaajale.

Juba 109. minutiks olid mõlemad meeskonnad kümnekesi platsile jäänud, kuid eriti punaseks läks mäng lisaaja lõpus. Pärast lõpuvilet läks väljakul madinaks ning neli mängijat eemaldati enne penaltiseeriat, kellest üheks oli avavilest saadik platsil olnud Vaštšuk. Penaltiseeria enda võitis CSKA 5:3.

Joonas Tamm jälgis pingilt, kuidas avamängust IBV vastu 4:0 võidu kätte saanud Sarpsborg võitis kodumängu 2:0 ning liikus koondskooriga 6:0 järgmisesse ringi.

Kaimar Saag mängis esimesed 87 minutit, kui tema koduklubi B36 Torshavn alistas võõrsil 2:1 OFK Titogradi ja liikus sama skooriga edasi.

Avamängu Soomes Kopenhaagenile 0:1 kaotanud KuPS suutis Taanis lüüa 75. minutil avavärava, kuid kuus minutit hiljem realiseerisid võõrustajad penalti ning kahe mängu kokkuvõttes läks seega tulemusega 2:1 edasi Kopenhaagen. Ats Purje sekkus platsile 71. minutil.

Avamängu Hafnarfjordurile kodus 0:3 kaotanud Lahti sai Islandil 0:0 viigi, mis lõpetas veel kahe eestlase eurohooaja. Henri Anier tegi kaasa kõik 90 minutit, Artjom Dmitrijev vahetati välja 87. minutil.