Dortmund alustas karikahooaega väravaga, mis põrkas sisse mõlemast postist (0)

Donyell Malen. Foto: Scanpix / Andreas Gebert / Reuters

Dortmundi Borussia alistas oma hooaja esimeses ametlikus kohtumises kahe liigataseme võrra allpool mängiva 1860 Müncheni 3:0. Kõik väravad löödi esimesel poolajal.

Dortmund läks seda Saksamaa karikavõistluste avaringi kohtumist juhtima kaheksandal minutil, mil Donyell Maleni löök võttis põrke mõlemast postist, enne kui sahistas võrku.

31. minutil kasvatas favoriit eduseisu, kui Maleni ja Marco Reusi lühikeste söötude järel sai Jude Bellingham palli tühja väravasse veeretada. Lõppseisu vormistas neli minutit hiljem Dortmundi debütant Karim-David Adeyemi, kelle löök lipsas sisse puurivaht Marco Hilleri kõhu alt.

1860 München - Dortmundi Borussia  0:3 (0:3)