Desna lõi ise viis väravat, Brann lasi vastastel lüüa viis (0)

Joonas Tamm. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Kahel Eesti koondise kaitsjal Joonas Tammel ja Taijo Tenistel oli täna diametraalselt erinev päev. Tamme koduklubi Tšernigivi Desna lõi ise viis väravat, Teniste tööandja Bergeni Brann lasi vastastel lüüa viis väravat.

Desna alistas Ukraina kõrgliigas Kovalivka Kolose 5:1, Tamm tegi kaasa terve kohtumise. Tabelis tõusis Desna teisele kohale, mis viiks hooaja lõppedes Meistrite liiga kolmandasse eelringi. Kolmandal positsioonil paikneval Kiievi Dinamol on sama palju punkte. Hooaja lõpuni jääb veel kolm vooru, järgmises voorus peab Desna mängima meistritiitli kindlustanud Donetski Šahtariga.

Brann kaotas Norra kõrgliigas liidrile Bodö/Glimtile 0:5. Neli väravat löödi juba 34. minutiks. Teniste kuulus põhikoosseisu, aga vahetati avapoolaja järel välja. Brann vahetas 60. minutiks välja kogu oma neljase kaitseliini. Kuue vooru järel asub Brann tabelis neljandal positsioonil.