Deschamps rassismisüüdistustest: ma ei unusta kunagi, mida Benzema mulle ütles (0)

Didier Deschamps. Foto: Scanpix / J. E. E / SIPA

Real Madridi ründaja Karim Benzema ei ole alates temaga seotud väljapressimisskandaali ilmsiks tulekut 2015. aastal enam Prantsusmaa koondist esindanud, kuid kõrvalejäämise põhjuseid on pikalt otsitud ka rahvuslikult tasandilt.

Prantsusmaa koondise peatreeneri Didier Deschampsi valikusse Benzema mahtunud pole ja ilmselt ei mahu ka tulevikus, kuid meeskonna loots tõdes Marcale, et ei unusta kunagi Benzema poolt talle suunatud rassismisüüdistusi.

"Deschamps on andnud järele rassistliku Prantsusmaa soovidele," kuulutas Real Madridi ründeäss aastal 2016 ning teenekas treener tunnistab, et tema perekond on tänu Benzema väljaütlemisele langenud ähvarduste osaliseks.

"See on jätnud minu ellu oma jälje. Ma ei unusta kunagi seda, mida Benzema mulle ütles ja kuidas mind süüdistas," sõnas Deschamps RTL-ile. "Asi ei ole enam ainult Benzemas, seal on teisi inimesi, kes on ähvardanud mind ja minu peret." Deschampsi kodu on korduvalt rünnatud ning treener esitas Benzemale kommentaaride eest ka süüdistuse, kuid kohus seda ei rahuldanud.

REKLAAM

Legendaarne Eric Cantona oli üks neist, kes väitis, et Benzema etniline kuuluvus mängib suurt rolli tema koondisse mittekuulumises. "Benzema ja [Hatem] Ben Arfa on kaks Prantsusmaa parimat mängijat, aga koondisse nad ei kuulu," ütles Cantona Guardianile aastal 2016. "Juhtumisi pärinevad mõlema mängija juured Põhja-Aafrikast. Tehke omad järeldused."

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK