Debütant Austriast vaigistas Saksamaa suurklubi (0)

Euroopa liiga vooru ja ehk kogu eurosarjade esimese nädala suurim üllatus sündis Mönchengladbachis, kus kohalik meeskond kaotas külla tulnud Wolfsbergerile koguni 0:4.

Kodumeeskond hoidis palli 70 protsenti mänguajast, kuid ei suutnud sellega midagi peale hakata - külalised olid seevastu hakkamist täis ja lõid juba poolajaks end 3:0 ette. See on neile Euroopa liiga alagrupis debüüt; enne mängu Wolfsbergeri võidule panustades oleks raha tagasi saanud kaheksakordselt, 4:0 võidu puhul koguni 200-kordselt.

Manchester Unitedi varumehed olid hädas Astana murdmisega, kuid noore Mason Greenwoodi värav tõi kolm punkti ikkagi ära. Inglaste kolmas esindaja, eelmisel sajandil Euroopas vägevalt mänginud Wolverhampton kaotas aga kodus 0:1 Bragale.

Vahest kõige kummalisem oli aga Ludogoretsi ja Moskva CSKA mäng. Eeldatav favoriit CSKA juhtis poolajaks 1:0 ja kõik näis nende jaoks laabuvat, kuid teisele poolajale tulid bulgaarlased turmtulega ja lõpuks võideti 5:1, kusjuures see seis oli vormistatud juba 73. minutiks.