Courtois kritiseeris Real Madridi eilset esitust Leipzigi vastu (0)

Thibaut Courtois. Foto: Scanpix / ANNEGRET HILSE / REUTERS

Real Madridi väravavaht Thibaut Courtois oli pärast eile kaotatud Meistrite liiga kohtumist RB Leipzigi vastu kriitiline enda meeskonna esituse suhtes.

Avapoolajal väga lohakat mängu näidanud Hispaania suurklubi leidis end juba 18. minutil kaheväravalisest kaotusseisust. Vahetult enne poolajavilet löödi küll üks tagasi, kuid teisel kolmveerandtunnil asus Leipzig Timo Werneri väravast 3:1 juhtima. Lisaminutitel vähendas Rodrygo kaotusseisu minimaalseks, kuid rohkemaks Realil rammu ei jagunud.

Movistarile antud intervjuus tunnistas 30-aastane Reali puurilukk, et kehv mäng karistati selgelt ära. "Sellised asjad juhtuvad meiega vahel. Läksime väljakule unistena ja ilma mingi intensiivsuseta. Väravavahina on hästi aru saada, kui me pole mängus sees. Kaotasime palju duelle. Mõlema meile avapoolajal löödud värava puhul jäi meil võitlusvaimust puudu. Peame kohe avavilest saadik ärkvel olema," sõnas ta.

Kaotatud mäng tähendab, et Realil jäi enne viimast vooru kindlustamata alagrupi esikoht. Kuigi edasipääs on tagatud, võivad hispaanlased kolmanda järjestikuse komistamise korral - eelmises voorus viigistati napilt Donetski Šahtariga - praegusest positsioonist ilma jääda. Hetkel on edu sakslaste ees kõigest üks punkt. Grupi kuuendal mängunädalal kohtub 14-kordne tšempion viimasel kohal asuva Celticuga ning RB Leipzig sõidab külla ukrainlastele.