Chelsea asus kahel korral juhtima, aga Kane tõi Tottenhami kastanid tulest (Tuchel ja Conte läksid kättpidi kokku!) (1)

Thomas Tucheli ja Antonio Conte käesurumine lõppes rüselusega. Foto: Paul Childs / Action Images / Reuters

Londoni Chelsea pääses Inglismaa kõrgliigas kahel korral suure rivaali Tottenhami vastu juhtima, aga jäi Harry Kane'i 90+6. minuti tabamuse tõttu ikkagi võidust ilma.

Avapoolajal nägi Stamford Bridge'il ühte väravat, kui hiljutise täienduse Marc Cucurella nurgalöögi järel sahistas jalaga teine suvel toodud mees Kalidou Koulibaly. Teise poolaja keskel viigistas Tottenham mänguseisu, kui kauglöögist oli täpne Pierre-Emile Höjbjerg. Chelseal ei kulunud eduseisu taastamiseks kaua, sest kümmekond minutit hiljem sahistas Reece James.

Chelsea eduseis püsis peaaegu mängu lõpuni, aga 90+6. minutil andis Ivan Perisic nurgalöögi tahaposti, kust Harry Kane selle peaga väravasse lõi. Seega jäi lõpptulemuseks 2:2 ja punktide poolitamine. Chelsea jätkab kahe vooru järel tabelis nelja punktiga seitsmendal kohal ning Tottenham on sama arvu punktide juures neljas.

Pärast lõpuvilet läks kõvemaks rüseluseks, mille käigus said punase kaardi mõlema meeskonna peatreenerid. Väidetavalt ei vaadanud Antonio Conte (Tottenham) Thomas Tuchelile (Chelsea) käesurumise ajal silma ning see ajas Chelsea lootsi marru.

Chelsea - Tottenham 2:2 (1:0)
19. Kalidou Koulibaly, 77. Reece James - 68. Pierre-Emile Höjbjerg, 90+6. Harry Kane