Celta Vigo uus peatreener alustas samamoodi nagu eelmised neli juhendajat (0)

Osasuna ründaja Chimy Avila säras kahe väravaga. Foto: Scanpix / Salvador Sas / EPA

Peatreenerit vahetanud Celta Vigo sai uue juhendaja Carlos Carvalhali debüütmängus kaotuse, kui koduväljakul jäädi 1:2 alla Osasunale. Tuleb välja, et selles klubis ongi keeruline oma esimeses mängus midagi enamat saavutada.

Kõik väravad löödi esimesel poolajal ja poole tunniga oli lõppseis tablool. Chimy Avila värav viis kaheksandal minutil Osasuna juhtima, vanameister Iago Aspas vastas sellele 19. minutil ning Avila vormistas 28. minutil lõppseisuks 2:1.

Osasuna tõusis Hispaania kõrgliigas viiendale kohale ja Celta Vigo jätkab tagantpoolt neljandal positsioonil. 56-aastane Carvalhal on viies peatreener järjest, kes La Ligas oma debüütmängu Celta Vigo peatreenerina kaotas.

Sama tulemusega lõppes Real Valladolidi ja Elche kohtumine, aga selle erinevusega, et üks värav löödi esimesel ja kaks teisel poolajal. Koduväljakul mänginud Valladolid asus Javier Sanchezi tabamusest juhtima ja Roque Mesa suurendas eduseisu kaheväravaliseks. Elche eest skooris Josan.

Getafe ja Cadizi mängus väravaid ei löödud, aga punaseid kaarte korjati küll. Mängu lõpp läks eriti tuliseks, kui lubava rünnaku peatanud Gaston Alvarez (Getafe) sai VAR-i abiga 90+6. minutil otse punase kaardi, 90+7. minutil võttis Portu (Getafe) endale suupruukimise eest teise kollase ja 90+10. minutil sai vea eest teise kollase Luis Hernandez (Cadiz).

Celta Vigo - Osasuna 1:2 (1:2)