Casillas vihjas Real Madridi naasmisele (0)

Foto: Iker Casillas / Twitter

Eelmisel nädalal oma jalgpallurikarjääri lõpust teatanud legendaarne Hispaania väravavaht Iker Casillas (39) vihjas, et võib naasta oma pikaaegsesse koduklubisse Real Madridi.

Casillas on Reali kasvandik, mängides lõpuks esindusvõistkonna eest 725 kohtumises. 2015. aastal siirdus ta Portosse, kus mängis regulaarselt kuni eelmise aasta mais treeningul saadud infarktini. Kuigi tänavu treenis Casillas veel profimängijana, siis terviserikke järel ta võistlusmängudes ei osalenud.

Paralleelselt taastumisega hakkas väravavaht mõtlema oma tulevikule ja soovis kandideerida Hispaania jalgpalliliidu presidendiks, ent lõpuks loobus sellest poliitilistel põhjustel. Nüüd sõnas ta ajakirjale Semana, et võib naaseda uues rollis Reali.

"Midagi ei ole veel kindel, aga loodan, et mu uus eluetapp saab olemas Real Madridis. Lahkumine klubist oli küll traumaatiline, aga see on mu kodu. Me läksime lahku nagu purunenud abielus, kus ütled igasuguseid asju ning oli ka pahasti ja kontekstiväliseid ütlemisi, ent aeg möödub ja kõik rahuneb," rääkis Casillas.

REKLAAM

Endine kollkipper jätkas: "Kui kaks-kolm aastat olid möödunud, muutus mu läbisaamine Florentinoga (Reali president Florentino Perez - K. E.) rahulikumaks ja ta ütles mulle, et ma pean nendega koos olema. Nüüd augustis oleme rääkinud, sest Real Madrid on mu kodu ja elu. Florentino hiljuti helistas mulle, et teha pakkumine ja kui nüüd Madridi jõuan, siis räägime." Eeldatavasti pakkus Perez Casillasele nõuandvat rolli.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK