Cala eitas rassistlikku käitumist: see, mis toimub, on tsirkus (1)

Mouctar Diakhaby (nr 12) lahkus kaaslase saatel platsilt. Foto: Scanpix / Roman Rios / EPA

Keset Hispaania kõrgliiga mängu väljakult lahkunud Valencia kaitsja Mouctar Diakhaby väitis, et Cadizi kaitsja Juan Cala kutsus teda "sitaseks mustaks". Cala andis täna pressikonverentsi, kus eitas süüdistusi ja ähvardas pöörduda kohtusse.

Diakhaby avaldas täna sotsiaalmeedias video, milles kinnitas, et Cala solvas teda rassistlikult. Lisaks väitis Diakhaby: "Üks Cadizi mängija küsis meilt pärast mänguseisaku tekkimist, et kui Juan Cala minu ees vabandab, kas ma siis jätkaksin mängimist. Vastasime eitavalt."

Cala rääkis pressikonverentsil: "Mind süüdistatakse milleski, mida ma pole teinud. Olen šokis. Minu üle mõistetakse kohut ilma minu versiooni kuulamata. Mitte keegi ei vääri seda. Kõik, mis on juhtunud, on tsirkus.

Kedagi ei tohi süüdistada, kui pole ühtki tõendit. Seitse või kaheksa mängijat olid ümber, kui ma väidetavalt teda solvasin, ja keegi ei kuulnud midagi. Staadionil pole fänne, aga on palju mikrofone, nii et kõike võib kuulda."

REKLAAM

"Hispaania jalgpallis pole rassismi. Hispaania meeskondades on palju musti mängijaid, nad on kõik integreeritud," lisas Cala, kes ähvardas pöörduda kohtusse nende vastu, kes tema nime määrivad.

Valencia avaldas seepeale teate, kus kirjutas, et ei usu Cala juttu. "Juan Cala jättis kasutamata hea võimaluse viga tunnistada ja inimese ees vabandada. Selle asemel ta hoopis ründas mängijat ja teisi Valencia CF-i liikmeid. Valencia CF usub ja toetab endiselt täielikult oma mängijat," seisis klubi teates.

SEOTUD LOOD
1 kommentaar

INCE   •  
(91.129.98.***)
Vaikselt hakkavad jalgpalliklubid jagunema klubideks ja lumehelbekeste klubideks. Viimaste jaoks ei ole jalgpall enam esmatähtis, aga saavad varsti oma liiga moodustada :)

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK