Burdakov: McWoodsi arengu huvides oleks mängida veel üks aasta Narvas (1)

Nikolai Burdakov. Foto: Liisi Troska

Mitmed sel hooajal Narva Transi tugevdanud võõrmängijad suure tõenäosusega uuel hooajal Narvas enam ei jätka. Eesti rahvuskoondises mänginud värvavavaht Marko Meerits ja poolkaitsja Joseph Saliste püüavad leida uuel aastal tööd mõnes välisklubis, kirjutab Põhjarannik.

"Eks näis, kuidas see neil õnnestub. Saliste jäi meie juures oldud aastaga väga rahule. Ta oli siiralt tänulik, et sai meie klubis jalgpallurina areneda järgmisele tasemele," ütles Burdakov ajalehele, lisades, et ideaalne oleks, kui järgmiseks hooajaks õnnestuks tuua Narva mujalt Eestist kolm-neli sellist Saliste-taolist mängijat, kes näevad endale siin head hüppelauda edasiseks.

Transi tänavustest välismaalastest andis enim kõneainet Ameerika ründaja Eric McWoods. "Ta tegi meie juures pika sammu edasi. Kuid temaga tuleks veel kõvasti tööd teha. Rääkisime temaga enne tema ärasõitu, et tema enda arengu huvides oleks mängida veel üks aasta meie juures ja liikuda siis järgmisele tasemele. Ta pidi mõtlema ja andma 10-15 päeva jooksul vastuse. Aga tema edasise karjääri asjus on oluline sõna ka perekonnal ja eelkõige emal," sõnas Burdakov.

Täispikk artikkel Põhjarannikus.

REKLAAM

1 kommentaar

purgeenius   •  
(193.143.10.***)
Mõnel otsustab ema ja mõnel Wanda

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK