Bundesliga loobub koroonaviiruse tõttu ühest oma firmamärgist (0)

Müncheni Bayern tuli tänavu kaheksandat hooaega järjest Saksamaa meistriks. Järgmine hooaeg mängitakse Bundesligas talvepausita. Foto: Bayerni Twitter

Saksamaa jalgpalliliit avalikustas reedel kalendri klubihooajaks 2020-21, kust ilmnes, et Bundesliga üks tuntud firmamärke - pikk talvepuhkus - jäetakse järgmisel hooajal ära.

Tippklubide hooaeg algab 11. septembril, kui on kavas Saksamaa karikasarja esimene ring. Bundesligaga alustatakse nädal aega hiljem, mis on rohkem kui kuu aega tavapärasest hiljem.

Koroonaviirusest tingitud seisaku tõttu on august tänavu ette nähtud Meistrite ja Euroopa liiga lõpuleviimiseks, mistõttu ei saa tippliigad, kelle klubid eurosarjade lõppfaasis osalevad, sel ajal oma mänge pidada. Seega alustatakse septembris ja kalender on tavapärasest kokkusurutum.

Saksamaa puhul tähendab see tavapärasest kolmenädalasest talvepuhkusest loobumist. Kui hooajal 2019-20 kestis Saksamaa tippklubide talvepaus 23. detsembrist 17. jaanuarini, siis hooajal 2020-21 mängitakse 23. detsembril karikamänge ja jätkatakse Bundesligaga juba 2. jaanuaril.

Lisaks teatas Bundesliga reedel, et toetab klubisid suhtlemisel liidumaade terviseametitega, et koostada plaanid, kuidas saaksid fännid turvaliselt staadionitele naasta. 

REKLAAM

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK