Betsafe: MM-il jõuab esimesena finaali Prantsusmaa

Foto: AfrikanFootball Twitter

Balti riikide juhtiva spordiennustusportaali Betsafe'i analüütikute hinnangul pääseb jalgpalli MM-i esimesest poolfinaalist 55-protsendilise tõenäosusega edasi Prantsusmaa.

Prantsusmaa edasipääsu koefitsiendiks on Betsafe'i portaalis 1,75, Belgial seevastu 2,08, mis tähendab, et võitlus finaalikoha üle tuleb äärmiselt tasavägine. Tõenäoliselt selgub kohtumise võitja normaalajal.

Portaali hinnangul lüüakse esimeses poolfinaalis kokku kaks või kolm väravat - koefitsiendiks 1,95. Võib arvata, et skoorivad mõlemad meeskonnad, kuid Prantsusmaa võidab Belgiat tõenäoliselt ühe väravaga.

Omavärava korral 9-kordistab Betsafe sellele panustatud summa, kui pall peaks aga väravasse jõudma ka pärast 90. minutit, siis korrutatakse panus 5,45-ga.

Kõige tõenäolisemateks väravalööjateks peab Betsafe Antoine Griezmanni ja Romelu Lukakut, kellele on arvutatud võrdne koefitsient 2,80. Neile järgneb Kylian Mbappe koefitsiendiga 3,10. Kui Griezmann peaks skoorima mõlemal poolajal, 18-kordistab Betsafe sellele panustatud summa.

Jalgpalli MM-ile panustamine on avatud Betsafe'i portaalis.

FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK