Belovi telefon on testimissoovidest punane. Dõmoviga kaup koos, Appiah vaatluse all (0)

27-aastane Pavel Dõmov on uuel hooajal Legioni mängija. Foto: Brit Maria Tael

Mullu Premium liigas seitsmendaks tulnud TJK Legion palkas endale uueks hooajaks FC Flora poolkaitsja Pavel Dõmovi ning testimisel viibib Narva Transis pallinud keskkaitsja Ofosu Appiah.  

"Dõmov on lepingule alla kirjutanud ja ta on kindel liituja," teatas Soccernet.ee-le Legioni peatreener Deniss Belov. Eelmisel hooajal oli Dõmov laenul Tallinna Kalevis ning aastavahetusega lõppes ka tema leping Floraga. "Ta on Legioni KTM ja tuttav mees. Eelmisel hooajal oli poolkaitses kiirusest puudu ja loodetavasti oleme tema abiga nüüd seal osakonnas kiiremad."

"Appiahiga ei ole veel midagi kindlat. Arutame ja vaatame, ta on meiega nädal aega olnud. Teame tema omadusi hästi, aga peame vaatama terve aasta perspektiivis. Arvesse läheb kõik - mõtlemine, käitumine, tehnika, kiirus ja samuti ka tervis. See on ülioluline. Igal treeneril on vaja arvesse võtta nii palju nüansse. Praegu vaatame meie teda ja tema meid."

Lisaks ütles Belov, et välismaalt on testimisele oodata kuni kolme mängijat. Kas klubi radaril võiks olla näiteks ka Levadiast lahkunud Dmitri Kruglov? "Meie radaril on kõik head, tugevad ja kogenud mängijad," vastas Belov. "Ma ütlen ausalt, et meiega võetakse igapäevaselt ühendust ja soovitakse trenni tulla. Eriti on vaja tugevdada kaitse- ja ründeliini." 

REKLAAM

Belovi sõnul on ametlikult esindusmeeskonna juurde lülitatud ka viis noormängijat - hooaja ettevalmistust alustasid Nikita Ivanov (17), Aleksandr Nikolajev (17), Andrei Smirnov (17), Leonid Arhipov (18) ja Daniil Pankov (18). Arhipov veetis eelmise hooaja teise poole FC Floras, kuid praeguse seisuga on ta naasmas Legionisse. "Oleme rääkinud nii temaga kui ta vanematega. Ta ise avaldas soovi olla siin, aga vaatame, mis edasi saab. Komplekteerimine lõppeb veebruari esimeses pooles. Siis peame raudkindlalt teadma, millise koosseisuga hooajale vastu lähme," ütles Belov.

Samuti on Legionist omajagu lahkujaid. Kindlad minejad on Kirill Vinogradov, Rejal Alijev, Marek Šatov ja Giorgi Gvinašvili. Neist viimane siirdub tagasi kodumaale, sest talle on tehtud pakkumine Gruusia kõrgliigast. "Mitme mängijaga me veel räägime. Kõik oleneb jaanuarist ja veebruari esimesest nädalast, siis vaatame, kus me oleme. Meil on vaja pidada kontrollmänge ja veebruaris ma 40 mängijat trennis näha ei taha. Soovijaid on ülimalt palju - mängijad võtavad meiega ise ühendust ja küsivad, kas tohivad testimisele tulla, aga ma ei taha tervet meeskonda välja vahetada, see poleks õige," lubas Legioni peatreener.

SEOTUD PILDID
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK