Belov: saame ainult oletada, kus oleksime, kui Nesterov ja Gussev oleksid mänginud kogu hooaja (0)

Deniss Belov. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Premium liigasse püsimajäämise kindlustanud TJK Legioni peatreener Deniss Belov märkis, et on rahul, kuidas tema hoolealused linnarivaali Kalevi vastu mängisid.

Legion alistas Marek Šatovi ja Maksim Gussevi avapoolaja väravatest Kalevi 2:0. Teisel poolajal oli Legionil palju väravavõimalusi, kuid neid ei suudetud ära realiseerida. "Lõviosa mängust mulle meeldis. Selline mäng ei saa mitte meeldida, sest kohe algusest peale saime kontrolli, survestasime Kalevit ja lõime kaks väravat. Meie selle hooaja suurim murekoht on olnud realiseerimine ning lõpus lõime vastu väravavahti ja vastu latti, aga näitasime kvaliteeti ja tahet. Meie taktikalised asjad toimisid. Väärisime igatepidi seda tulemust," ütles Belov Soccernet.ee-le. "Mängijatel oli õige suhtumine, võidutahe, liikumised – kõik töötas nagu väga hea Šveitsi kell."

"Esimene taktikaline plaan oli [Hannes] Anieri peatamine. Plaan oli Anieri allapoole suruda, et ta ei saaks minna väravavahiga üks-ühele. Teine plaan oli survestada keskkaitsjaid ja esimene värav sündiski Kalevi keskkaitsjate eksimustest. See õnnestus. Ülejäänud pisiasjad, mis olid plaanis, toimisid. Eesmärk oli alustada kõrge pressinguga, teatud meeskondade vastu see ei toimi ja vastased tulevad pressingu alt rahulikult välja. Kalev ei saanud rahulikult välja tulla. Teadsime, et teisel poolajal nad ründavad suuremate jõududega ning pidime kaitses olema distsiplineeritud."

Legioni parim väravalööja Nikita Andrejev oli seekord pingil ning mängu ei sekkunud, sest teda kimbutab tagareievigastus. Belovi sõnul ei ole vigastus tõsine ning Andrejev oli valmis vajadusel mängu sekkuma. "Andrejevil on pisivigastus. Ta on sellist tüüpi mängija, et kui tal on isegi jalg katki, siis ta on mänguks valmis. Tema võitlustahe on nii suur, et teda ei ole vaja motiveerida. Ta sai eelmises mängus Levadiaga vigastuse ega olnud sajaprotsendiliselt valmis. Ei ole midagi hullu, aga mõtlesime, et kui plaan õnnestub, siis ei kasutada teda, aga olime valmis igaks juhuks teda väljakule saatma. Tuli välja, et ei pidanud seda tegema."

REKLAAM

Belov ei saanud kasutada Legioni põhiparemkaitsja Artur Šarnini teeneid, kes oli Kalevi vastu mängukeelu all, kuid Aleksandr Volodin aitas hädast välja. "Treeneritel on enne mängu nii palju mõtteid. Volodin on kunagi paremkaitses mänginud ja kuna Šarninit ei olnud, siis tahtsin, et just Volodin ja [Andrei] Sidorenkov tõuseksid ülespoole rünnakut toetama. Nemad on tekitanud päris palju teravaid momente ning see plaan realiseerus täielikult," kommenteeris Belov.

Legioni juhendaja märkis, et Nesterovi ja Gussevi tagasitulekud on meeskonnale hästi mõjunud. "Nesterovi ja Šatovi koostöö sujus hästi. Keskkaitse toimis omavahel, poolkaitse toimis - see on teineteisest arusaamine ja nii peabki olema. Kahjuks Nesterov, kahjuks Gussev ... vaadake, mida Gussev tegi Kalevi ja eelmises mängus Levadia vastu. Väga kahju, et meil ei olnud neid terve hooaeg. Praegu on näha, et oleme nendest puudust tundnud. Ma ei tea, saame ainult oletada, kus oleksime, kui nad oleksid mänginud kogu hooaja ... aga olukord on selline ja oleme kindlustanud Premium liigasse püsimajäämise ning loodame, et järgmisel aastal läheb paremini."

SEOTUD PILDID
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK