Belov: natuke jääb veel puudu, aga varsti hakkame ka väravaid lööma (0)

Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

TJK Legioni loots Deniss Belov ütles pärast väravateta viiki Narvas, et tugevnenud meeskonnaga tulemuste saavutamine võtab veel pisut aega.

"Võitluslik mäng. Oli teada, et esimesed mängud ongi pingelised, sest kõik kardavad eksida. Täna ma rahul ei ole, pidime võtma kolm punkti," lausus Belov ETV2 otseülekandes.

"Tänases mängus jäi puudu enesekindlusest viimasel kolmandikul. Küsimus ei olnud realiseerimises, vaid viimases söödus."

Legion on kogunud nelja mänguga vaid kaks punkti, aga ka vastased on olnud kõvad - enne Transi Levadia, Kalju ja Paide. "Meie kvaliteet on kindlasti tunduvalt kõrgem tänu uutele mängijatele ja abitreenerile," usub Belov.

REKLAAM

"Õhkkond on väga positiivne ja kõik tahavad, pingutavad, töötavad - see on väga meeldiv. Natuke jääb ikka puudu, aga ma usun, et järgmistes mängudes me näitame seda arengut ka väravate löömisega."

Richard Aland näeb ka Transi tulevikku helgetes toonides. "Ma usun, et meie eesmärgiks on ikkagi sekkuda kõrgemasse mängu. Ma tunnen, et meil on selline meeskond, kes ei anna alla ja võitleb alati lõpuni," lausus Transi väravavaht ETV spordiuudistele.

"Usun, et olen siin hästi kohanenud. Tingimuste poolest on siin jah natuke teistsugune, aga mäng ja reeglid on ju ikka sama," lausus endine FC Flora ja FCI Levadia puurilukk enda progressi kohta piirilinnas. "Tunnen, et iga mänguga läheb järjest paremaks. Kindlasti olen ma enda maksimumist veel kaugel, aga ma usun, et me liigume õiges suunas."

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK