Belov: mänguliselt võiksime tabelis olla viiendad-kuuendad (0)

Foto: Oliver Tsupsman

TJK Legioni peatreener Deniss Belov oli pärast 0:2 kaotust Paide Linnameeskonnale seisukohal, et sellelt mängult saab ära minna positiivsete mõtetega.

Legion kontrollis medalitest mõtleva Paide vastu avapoolaega ja lõi võimalusi ka hiljem, kuid väravad kahel pool puhkepausi otsustasid mängu saatuse. Taas sai Legioni kirstunaelaks realiseerimine.

"Oleme kuus mängu [järjest] väravata, aga mängu kokkuvõtteks ütleksin, et esimene poolaeg oli meil väga hea. Teisel poolajal võttis Paide initsiatiivi kümneks minutiks endale, pärast oli meil momente. Aga jalgpall on selline, et kes väravaid lööb, see võidab," nentis Belov.

"Kui vaadata meie koosseisu, siis eespool mängisid noored mängijad, kellel on vaja kogemust, et olla neis momentides kindlamad. Kui momente tekitatakse, siis varem või hiljem väravad tulevad. Olen tegelikult väga rahul, sest täna me momente tekitasime. Vahel võib ka kaotus tuua positiivse emotsiooni - täna tundus, et oleme teinud sammu edasi. Nüüd on vaja enesekindlust tõsta ja küll ründajatel hakkavad väravad tulema."

REKLAAM

Abi on Legionil peagi loota ka laatsaretist. Täna jäi taas eemale Kirill Nesterov, juuli keskpaigas loodab Belov naasmas näha Maksim Gussevit. Sarnaselt Nesterovile on väikeste hädadega eemal Artjom Artjunin ja Stefan Tšendei.

Premium liiga uustulnuka jaoks on esimene ring toonud üheksast mängust vaid viis punkti, kuid Belov ei viska püssi muidugi põõsasse. "Usun, et kõik üheksa vooru järjest oleksime mänguliselt võinud olla viiendad-kuuendad. Täna oli korras kaitses, oli korras keskväljal, oli rünnakul. Oli päris mitu lööki, mis kahjuks ei läinud väravasse. Samm-sammult läheb paremaks ja küll me kolm punkti saame lõpuks!"

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK